środa, 20 lutego 2013

Minister biegły w necie


 http://niezalezna.pl/38646-internauci-sie-smieja-z-pr-owej-klapy-sikorskiego "Proszę o przysłanie pytań. Autorów najciekawszych pytań zaproszę na spotkanie."  - wezwał na swoim profilu na Twitterze minister spraw zagranicznych, Radosław Sikorski. Akcja pod hasłem "100000Zapraszam" ma być uczczeniem przez Sikorskiego zdobycia 10 tysięcy "obserwujących" na tym portalu społecznościowym. 

 Minister jest biegły w necie nie od dzisiaj:
http://hegemonet.blox.pl/2007/01/TECZKA-SIKORSKIEGO-DOSTEPNA-W-INTERNECIE.html
Szef MON Radosław Sikorski opublikował w Internecie zawartość kolejnej teczki służb PRL na swój temat. Założona w 1988 r. teczka oznaczona kryptonimem Bastard zawiera materiały Służby Bezpieczeństwa, która podejrzewała, że Sikorski może być brytyjskim szpiegiem.
(...)
Teczka "Bastard" widnieje na stronie internetowej Sikorskiego obok ujawnionych przez niego już kilka miesięcy temu materiałów z teczki "Szpaka" - taki pseudonim nadały Sikorskiemu Wojskowe Służby Informacyjne, które również rozpracowywały go przez kilka lat. Informacje o tym, że służby specjalne wojska inwigilowały obecnego szefa MON nie tylko podczas studiów na uniwersytecie oksfordzkim na początku lat 80., ale także w latach 90., a nawet gdy był wiceministrem obrony narodowej (1992 rok), w maju 2006 r. ujawnił tygodnik "The Economist".

W porządku.  Jak pytanie, to pytanie:Dlaczego nie wyleciał pan wtedy z Oxfordu?
PS. Ze spotkania rezygnuję, wystarczy odpowiedź.
Folio 112, teczka "Szpaka" www.radeksikorski.pl (2006) Public domain.
Folio 112, teczka "Szpaka" www.radeksikorski.pl (2006). Public domain. 


Brak komentarzy: