niedziela, 20 stycznia 2008

Radek, kurica ci tego nie zapomni

Coraz jaśniejsze się staje, że Polski nie interesuje suwerenność narodowa, bo dużo, ale to dużo lepsze od suwerenności jest pansłowiańskie członkostwo "bliskiej zagranicy", przytulenie na misiaczka i pocałunek z języczkiem od Starszego Brata Polaków, jak to już dawniej bywało. Tarczę antyrakietową Starszy Brat już prawie zlikwidował, teraz będzie się mógł w spokoju zastanowić, jak odłupać Polskę od Unii.

Jedyne co zostało jeszcze do zrobienia polskiej klasie politycznej, to umocowanie na sflaczałym przyrodzeniu narodowym listka figowego, w myśl którego rząd oświadczy, że tarczy nie będzie, ponieważ głupi Amerykanie nie chcieli dobrze zapłacić mądrym Polakom za to, żeby byla, a zatem ponoszą całą winę za fiasko tej inicjatywy.

Gdy to się już stanie, to ja poproszę o przyznanie mi przez Salon24 dorocznej nagrody im. Wernyhory za proroctwo polityczne, bo już dłuższy czas temu mialem wrażenie, że polski sen o suwerenności tak wlaśnie się skończy.

http://wtemaciemaci.salon24.pl/6893,index.html

Proponuję teraz zdjąć neon "Pałac Kultury i Nauki", zaslaniający wyryty w kamieniu nad głównym wejścim do PKiN słowa "Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina", i dodać pod tym litery w brązie: "Kurica nie ptica, Polsza nie zagranica", a jedyny z trzech ocalały w dobrym stanie radziecki magazyn broni jądrowej, w Podborsku k/Białogardu, co prędzej udostępnić z powrotem Starszemu Bratu, bo może Rosjanie znowu chcieliby coś tam sobie potrzymać.