Nostalgicznym dobrze radzę czym prędzej zarezerwować domenę stalinobus.pl 
Już wkrótce będzie można dobrze zarobić, wynajmując tą domenę na mirror rosyjskiej domeny 
stalinobus.su  którą trzyma tajemniczy Komitet Organizacyjny Akcji 'Autobus Zwycięstwa', który oblepia autobusy miejskie bannerami ze Stalinem. 

Po prawej stronie Soso dały chłopaki to slawne zdjęcie zatykania flagi na Reichstagu, z którego autor, fotoreporter TASS Jewgienij Chaldiej, musiał pod groźbą rozstrzelania wyretuszować zegarek z ręki sowieckiego żołnierza, które złupione z kogoś czasy miał na obu przegubach. Udalo im się tylko częściowo, o czym dalej.

W związku ze stalinobusem i kampanią propagandową w Rosji, w myśl której II wojna światowa zaczęła się w 1941 roku możliwe są dwie strategie:
Strategia 1 - minimalistyczna
Postawić domenę stalinobus.pl i wynająć ją na mirror domeny stalinobus.su lub сталинобус.рф Następnie sprzedawać miejsca na polskich autobusach miejskich na banery  rosyjskich"Autobusów Zwycięstwa"


Jak już się Rosjanie nasycą Stalinem na warszawskich autobusach, mimochodem uświadomić im, że z pośpiechu i głupoty wykorzystali na swom banerze ORYGINALNĄ, niewyretuszowaną wersję zdjęcia Chaldieja - na tych autobusach żołnierz podtrzymujący bojca z flagą dalej ma zrabowane zegarki na OBU przegubach...

Strategia 2 - maksymalistycznaOblepić polskie autobusy miejskie tym zdjęciem:
dodając  krwawoczerwony napis cyrylicą
1939 - 1941
ЭТО ВАША ПОБЕДА