S
łowo honoru, że sobie tego nie wymyśliłem. Cytuję in extenso za "Rzepą". Na wypadek gdyby ktoś nie wiedział, dlaczego arcymistrz literatury absurdu Sławomir Mrożek poczuł się pokonany przez polską rzeczywistość, i wyemigrował z powrotem do Francji.

----------------------------------------------------

Prezydent może latać tupolewem
katk 19-04-2011, ostatnia aktualizacja 19-04-2011 12:27
Najważniejsze osoby w Polsce mogą już podróżować polskim Tu-154M - podała rosyjska Federacja Agencji Transportu Lotniczego
Polski Tupolew
autor: Radek Pasterski
źródło: Fotorzepa
Polski Tupolew
W połowie marca Rosawiacja wstrzymała użytkowanie rosyjskich Tu-154M. W reakcji Bogdan Klich, szef MON uziemił także polski samolot.
Na początku kwietnia badania eksperyment, przeprowadzane na tupolewie o numerze bocznym 102, pokazały, że maszyna spełnia zalecenia związane z bezpieczeństwem lotów. Teraz decyzją rosyjskiej federacji może zostać dopuszczony do eksploatowania przez najważniejsze osoby w państwie.
Polskie Radio----------------------------------------------------

R
ozumiem, że w Moskwie podjęto decyzję, że najważniejsze osoby w państwie polskim mogą, a nawet powinny,  znowu latać Tupolewem 154M '102'. Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. Teraz prezydent gdzieś poleci, i znowu wszystko się zmieni.  I końce w w wodę, jak mawia lud rosyjski - nikt już nie będzie zadawał głupich pytań o nadludzką szybkość teleportacji Bronislawa K. z Ruskiej Budy do Warszawy rankiem 10 kwietnia 2010 roku.


W
szystkim rozkoszującym się posadami jakie objęli po 10 kwietnia 2010, łagodnie przypominam, że Rosjanie mają długą historyczną tradycję konsekwentnego stosowania metody "końce w wodę". Niektóre dziedziny wiedzy są tam tradycyjnie szkodliwe dla zdrowia. Posiadanie wiedzy o Smoleńsku, która jeszcze rok temu mogla się wydawać jej posiadaczom ekskluzywnym i podniecającym biletem do nowej elity wladzy, dziś może być tak samo sexy i ekskluzywne jak nowotwór z przerzutami. Szansa na przeżycie następnych 5 lat - 0%.