sobota, 18 lutego 2012

Gołębica śmierci

"Pesymista widzi trudności w każdej szansie,optymista widzi szansę w każdej trudności" - Winston Churchill


Niedorzeczniczka prasowa Ministerstwa Eutanazji zwięźle i przejrzyście objaśnia dziennikarzowi TOK FM, co w interesie państwa mają uczynić w Polsce starzy, chorzy i biedni, którzy nie mają na leki. Te, co miały stanieć, ale jakoś tak się samo porobiło, że zdrożały. Nad tym niewytłumaczalnym zjawiskiem natury Ministerstwo obecnie pracuje, i już za dwa miesiące ten fakt potwierdzi. W międzyczasie starzy, chorzy i biedni mają robić to, czego Ojczyzna, budżet państwa i ministerstwo eutanazji od nich oczekują, bo przecież Ministerstwo nie po to się męczy i pracuje oraz płaci niedorzeczniczce, żeby oni mogli żyć dalej.
Proszę zwrócić uwagę na mistrzostwo i kryształową jasność, z jakimi niedorzeczniczka potrafi przekazać intencje swoich szefów, nie używając przy tym nadmiaru słów i nie powodując zaniepokojenia społecznego.

Nie każdy tak potrafi. Ale ta pani potrafi, bo ona się znajduje się na topie swego zawodu. Nie dość, że jest trenerem (elokucji? akrobacji na trapezie?) w Polskiej Akademii Public Relations, to jeszcze była nawet swego czasu rzecznikiem prasowym PAPR, czyli rzecznikiem producenta rzeczników. To zobowiązuje.


Talent pani Agnieszki został doceniony:MINISTERSTWO ZDROWIA
BIURO PRASY I PROMOCJI
Warszawa, 16.01.2012 roku
Komunikat w sprawie powołania rzecznika prasowego Ministra Zdrowia
Minister Zdrowia zawiadamia, że z dniem 16.01.2012 r. upoważnił Panią Agnieszkę Gołąbek do pełnienia funkcji Rzecznika Prasowego Ministra Zdrowia. 

Zmiany organizacyjne wynikają z chęci usprawnienia polityki informacyjnej resortu, szczególnie w trakcie wprowadzania tak ważnych dla pacjentów i środowisk medycznych zmian systemowych. Minister Zdrowia jest przekonany, że Pani Agnieszka Gołąbek będzie prowadzić sprawną i wychodzącą naprzeciw dziennikarzom politykę informacyjną resortu. 

W dniu dzisiejszym uruchomiony został również oficjalny profil Ministerstwa Zdrowia na portalu Twitter pod adresem http://twitter.com/MZ_Rzecznik.
Kontakt dla mediów:
Rzecznik Prasowy, Agnieszka Gołąbek
tel. kom. 784 005 898,


Kiedy tylko rżnięcie głupa zostanie konkurencją olimpijską, światowe zasoby złota nie wystarczą na medale dla tej pani. Przed objęciem stanowiska w Ministerstwie Eutanazji, pracowała … no gdzie? … gdzie?... pomyślcie chwilę, gdzie mógł być przedtem doceniony jej samorodny talent w zakresie… no właśnie, w jakim zakresie? 

Otóż ta pani pracowała w Centrum Informacyjnym Rządu oraz Kancelarii pana Prezesa Rady Ministrów, skąd wyniosła nie tylko t talent medialny, ale i wyśmienite samopoczucie.

Rodacy z Kraju – emigrujcie, jeśli życie wam miłe.

Biedni już jesteście, a z czasem będziecie starzy i chorzy.

Brak komentarzy: